אודות

מצויאמי מספקת סושי לשוק המוסדי, עבור בתי מלון, אולמות אירועים, חברות קייטרינג והסעדה, בתי קפה, מסעדות וחדרי אוכל של ארגונים וחברות בכל רחבי הארץ. מידי יום מסופקות מנות סושי טריות ואיכותיות, הנשלחות על ידי משאיות הקירור שלנו לעסקים ברחבי הארץ. ייצור הסושי הינו תחת רישיון יצרן של משרד הבריאות. מצויאמי מספקת למטבח המוסדי הכשר בהשגחת הבד"ץ – בית יוסף, ומאפשר לכם לספק סושי איכותי וטעים במיוחד גם לציבור החרדי ושומר הכשרות.

צוות מצויאמי ישמחו להעמיד לשירותכם מבחר מנות סושי טריות, טעימות ומרשימות במיוחד, שיגיעו עד אליכם מידי יום. לספק ללקוחותינו מוצרי מזון אותנטיים, איכותיים, חדשניים ובריאים שמותאמים לחיך הישראלי, תוך כדי שימוש בתהליכי ייצור מתקדמים ומוקפדים.

 

איכות

מצויאמי גאה באיכות הגבוהה של מוצריה. לצורך כך אנחנו משתמשים בחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר, ללא פשרות, תהליכי העבודה מבוקרים בקפדנות רבה תוך דגש על בטיחות המזון ושמירה על הטריות והטעם. והכל תחת סטנדרטים בינלאומיים.

 

אותנטיות

מצויאמי גאה באיכות הגבוהה של מוצריה. לצורך כך אנחנו משתמשים בחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר, ללא פשרות, תהליכי העבודה מבוקרים בקפדנות רבה תוך דגש על בטיחות המזון ושמירה על הטריות והטעם. והכל תחת סטנדרטים בינלאומיים.

חדשנות

אנחנו מחדשים ללא הרף את הדרכים, השיטות, התהליכים בהם אנו מייצרים, כמו גם את פיתוח המוצרים, הטעמים, הצבעים והמרקמים וזאת על מנת לרענן ולגוון את המוצרים שלנו, תוך שמירה על הטריות ואיכות המוצרים וגם על מנת להביא ללקוחותינו מוצר במחיר תחרותי.

מצויאמי מפעילה צוות פיתוח שכולל סושי שף מומחה ובעל ניסיון עשיר, מהנדסי מזון ומהנדסי תעשיה וניהול והכל על מנת להשיג חדשנות ואיכות בלתי מתפשרת.

 

תפיסת העולם שלנו

אין ספק שסושי הוא היהלום שבכתר, מנת הדגל של המטבח היפני. הסושי שפרץ לעולם הקולינריה הישראלי הפך למצרך מבוקש ופופולארי המתחרה על המקומות הראשונים עם מאכלים קונצנזואליים כמו פלאפל, פסטה, פיצה והמבורגר, החביבים כל כך על החך הישראלי. אך לא כל מטבח יכול או מוכשר לייצר סושי אמיתי, ברמה ובסטנדרטים הראויים על פי המטבח היפני.

הבנו שהישראלים אוהבים סושי ולמעשה מדורגים שניים בעולם, יחד עם ארה"ב, בצריכת סושי לנפש. לצד נתון מרשים זה הבנו שקיים ביקוש לסושי אמיתי, איכותי, בעל טעם ומרקם חסרי פשרות, גם במקומות שאינם מסעדות מתמחות במטבח היפני. לכן, יצאנו למסע חוצה יבשות לאירופה ויפן, בעקבות הסושי המושלם וטכנולוגיות הייצור שלו.
כך, יחד עם הסושי – שף, שלומי שלו, וטכנולוגית מזון מומחית, פיתחנו את הסושי האולטימטיבי, המתאים בדיוק לחך הישראלי, תוך שמירה על הסטנדרטים היפנים הנוקשים לאיכות. לאחר מאות ניסיונות ומבחני טעימה שהסתיימו בציונים גבוהים, הקמנו את מצויאמי.

מצויאמי מייצרת את מוצריה במפעל מקצועי וחדשני לייצור סושי, הנמצא בפתח תקווה, ומאובזר במכשור ובטכנולוגיה מהמתקדמים בעולם, מה שמאפשר לנו לייצר סושי איכותי, בטעם ומרקם אחיד ומדויק כשאת ההכשרה המקצועית רכש הצוות על ידי שפים יפנים ומומחים בעלי שם. בנוסף, ערכנו ניסיונות ובדיקות רבות על מנת להגיע לסושי המושלם. לא בכדי הסושי של מצויאמי עבר בהצלחה ובציונים גבוהים, מבחני טעימה רבים, בהם גם מבדקים של שפים ואושיות מעולם הקולינריה הישראלי.

 

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

052-4446611