אולמות אירועים

עבור אולמות אירועים הסושי מהווה פתרון נהדר הן כמנות פתיחה בשלב קבלת הפנים והן כמנות עיקריות. מצויאמי מספקת סושי איכותי ומוקפד ברמה יומית  המאפשרת לכם לגוון את התפריט שלכם ללא כל מאמץ ו/או התעסקות עם תהליך ייצור הסושי.

הייצור תחת רישיון ובקרה של משרד הבריאות וכשרות בד"צ בית יוסף.

המטבח הישראלי, במיוחד באולמות האירועים בארץ, מורכב ברובו ממנות סובבות עולם המעניקות תחושת שפע ססגונית לאירועים. המטבח האיטלקי, הצרפתי, הדרום אמריקאי והאסייתי מהווים בסיס עשיר של טעמים וקומבינציות בבניית התפריט לאירוע.

לפני מספר שנים הצטרף גם הסושי לתפריט והפך להיות מנה הכרחית כמעט בכל אירוע.

כיום אין כמעט אירוע עיסקי, קבלת פנים בחתונה, ברית מילה או בר מצווה ללא עמדת סושי המושכת תשומת לב רבה וקריאות התפעלות מצד קהל האורחים. המנה היפנית האסתטית הזו מפנקת את האורחים ומשדרת יוקרה, טוב טעם בשילוב של ערכי בריאות וחדשנות ומעניקים לאירועים שלכם ציון לשבח.

כשפים ובעלי אולמות אירועים/חברות קייטרינג אתם יודעים שהכנת הסושי דורשת הכשרה מקצועית והקפדה על תהליך הכנה ארוך ומורכב, כמו גם על הקפדה על חומרי הגלם הטובים והטריים ביותר.

מצויאמי מספקת מידי יום סושי ברמה הגבוהה ביותר למגוון רחב של אולמות אירועים ברחבי הארץ.

חשוב לדעת שהסושי שלנו עבר בהצלחה ובציונים גבוהים מבחני טעימה וקבוצות מיקוד, בהם גם מבדקים של שפים ואושיות מעולם הקולינריה הישראלי.

במצויאמי רכשנו את ההכשרה שלנו ביפן על ידי מיטב השפים היפנים, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים במיוחד וטעם מצוין!

ואת הטעם בנינו יחד עם הסושישף הישראלי שלנו- שלומי שליו, כך שיתאים בדיוק לחיך הישראלי.

הסושי מיוצר תחת רישיון יצרן של משרד הבריאות, ומסופק טרי טרי, מדי יום, על ידי משאיות קירור מורשות.

עוד נקודה שחשוב לדעת, הסושי של מצויאמי מיוצר ונארז עבור השוק המקצועי ונמצא תחת השגחת הכשרות  של הבד"ץ – בית יוסף,

נשמח לספק עבורכם סושי מגוון, ברמה הגבוהה ביותר, שמיוצר, נארז ונשלח מידי יום עד אליכם! כדי שגם אתם וגם האורחים שלכם תיהנו מעמדות סושי איכותיות וטעימות במיוחד.

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

052-4446611