הסעדה וקייטרינג

מצויאמי הינו מותג לייצור סושי עבור המסעיד המוסדי. מתבצע במפעל המאובזר במכשור החדשני והמתקדם ביותר לייצור סושי, ברמה הגבוהה ביותר ומספק את המנה היפנית, הפופולארית, למגוון רחב של חברות היי טק ומפעלים בכל רחבי הארץ, מדי יום, טרי במיוחד.

הסושי מיוצר במפעל המורשה על – ידי משרד הבריאות, ועומד בכל התקנות המחמירות ביותר.

הסושי נארז ונשלח למטבחים ולחלביות באמצעות משאיות קירור המורשות לשינוע מזון מקורר.

מצויאמי מספקת תחת השגחת של בד"ץ – בית יוסף, כך תוכלו לוודא שלא תפספסו אף פלח שוק בארץ.

תרבות האירועים וההסעדה בישראל, שנמצאת ברדיפה מתמדת אחר חידושים ורעיונות יצירתיים ל"פינות" מעניינות וטעימות עם מנות המושכות תשומת לב.

כחלק ממגמה זאת הפך הסושי במהרה למוצר פופולארי ומבוקש מאוד במטבחים המקצועיים ובאירועים בסדרי גודל שונים. הסושי נחשב ולא בכדי, לשדרוג התפריט המוכר וכמנה הממצבת את המטבח שלכם רמה אחת מעל כולם.

תהליך הכנת הסושי שונה מהכנת המנות הרגילות והוא דורש הקפדה יתרה על השלבים השונים, הכנת האורז, השימוש בתחמיץ מדויק, הקפדה על מרקם האורז והדביקות שלו, שימוש בחומרי הגלם למילוי הסושי, החיתוך והטיפול בהם, השימוש בדגים ועוד ועוד, תהליך שמצריך מיומנו גבוהה ומקצועיות רבה.

את ההכשרה לייצור הסושי המושלם קיבלנו ביפן על ידי מיטב השפים והמומחים לייצור סושי בכמויות מוסדיות וזאת תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים של המטבח היפני מחד והתאמה שלו לטעם הישראלי מאידך!

הסושי שלנו מיוצר באמצעות מיטב החידושים הטכנולוגיים בתחום המזון דבר שמאפשר שמירה על טעם ומרקם מצוינים ואחידים, גם של האורז שהוא לב ליבו של הסושי וגם של יתר המרכיבים.

באופן הזה אנו מבטיחים אחידות של איכות המוצר אותו אנו מספקים – בין אם הוא מוזמן באופן קבוע לעמדת טעימה שבועית או לאירועים מיוחדים אחת לתקופה.

אנחנו גאים בסושי שלנו שעבר בהצלחה יתרה מבחני טעימה שונים, בין היתר על ידי שפים בכירים בארץ וכן על ידי פורום השפים של מלונות אילת.

אז אם אתם רוצים לשדרג את התפריט שלכם, להרחיב את מעגל הלקוחות שלכם ולהציע להם מגוון רחב יותר, אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר וליהנות מסושי טרי ואיכותי.

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

052-4446611